Ďalšie projekty

Kto je ďalší?

Film inšpirovaný skutočnými príbehmi zo Slovenska, Ruska a Kanady. Osudy hlavných hrdinov zmenil internet a priviedol ich na hranicu života a smrti. Stať sa to môže každému! Kto je ďalší?

Zodpovedne.sk

Stránka Zodpovedne.sk zastrešuje projekty, ktoré sa venujú prevencii rôznych foriem nebezpečenstva na internete a v online priestore.

Kyberšikanovanie.sk

Kyberšikanovanie je opakované a zámerné správanie, ktorého cieľom je vysmievať sa, ubližovať niekomu, ponižovať ho, zraniť. Agresor zneužíva svoju moc nad obeťou. Obeť vníma kyberšikanovanie ako zraňujúce a nevie sa voči nemu dostatočne brániť.

Nehejtuj.sk

Projekt sa pokúša zmeniť postoje žiakov na Slovensku a vyvolať u nich nový emocionálny zážitok, aby si uvedomili a pochopili dôsledky nenávisti cez svoju vlastnú radosť, smútok či hnev.

Noproblemos.sk

NoProblemos.sk je seriál komiksov o partii troch kamarátov. Filip, Verona a Hugo ti pomôžu v témach, ktoré v škole ani doma príliš nepreberáš. Zoznámia ťa so základmi práv duševného vlastníctva, či kultúrou znášanlivosti.

Ovce.sk

Detský animovaný seriál a medzinárodný internetový portál sa zameriava na bezpečnosť detí a mládeže, najmä na riziká internetu, mobilov a nových technológií.

Pomoc.sk

Cieľom linky Pomoc.sk je zastrešiť projekty, ktoré prevádzkujú alebo plánujú spustenie telefonického, četového či emailového poradenstva a tak spoločne skvalitniť a zefektívniť poskytované služby. 

Rytmus – Sídliskový sen

V Rytmusovom živote si mnohí z vás nájdu aj ten svoj príbeh. Pochopia, že sídliskový sen nie je o drahých autách, retázkach a hodzinách, ale o niečom úplne inom.

Stopline.sk

Národné centrum pre nahlasovanie nezákonného obsahu, alebo činností na internete.

Mať Filipa

Projekt o duševnom vlastníctve pre študentov, mladých tvorcov a umelcov.

neZávislosť.sk

Nadmerné používanie internetu má so závislosťami od drog, alkoholu či cigariet veľa spoločného, ale v niečom sa aj líši.